Egzamin elektroniczny “Interna 2018” dla studentów Wydziału Lekarskiego z Oddz. Lek-Dent w Zabrzu już za nami.

Kolejny duży egzamin elektroniczny, tym razem dla studentów Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu został przeprowadzony w dniu 06.06.2018 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach.

Egzamin z chorób wewnętrznych dla studentów VI roku w całości w formie elektronicznej, z użyciem autorskiego Elektronicznego Systemu Obsługi Testów i Egzaminów, a także przy użyciu sprzętu komputerowego oraz ze wsparciem technicznym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach.

Do przeprowadzenia egzaminu użyliśmy zarówno stanowiska komputerowe, jak i stanowiska z tabletami egzaminacyjnymi.

Do egzaminu przystąpiło 201 studentów.

Gratulujemy uzyskanych wyników !

Zapraszamy ponownie.