Konferencja naukowa – Znaczenie e-zdrowia dla nowoczesnej medycyny – szanse i wyzwania

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji naukowej Znaczenie e-zdrowia dla nowoczesnej medycyny – szanse i wyzwania.

Termin: 4 kwietnia 2019 r.
Godzina: 9.00 – 15.00

Miejsce: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Medyków 8, Katowice

Choroby cywilizacyjne są dużym wyzwaniem naszych czasów i konieczne jest podejmowanie wszelkich działań w celu ich eliminacji.
Organizatorzy postanowili poświęcić tegoroczną konferencję e-zdrowiu w profilaktyce i rehabilitacji. Dyskusja na ten temat ma ocenić szanse i wyzwania przed jakimi stoi obecnie Polska oraz poznać doświadczenia i rozwiązania w innych krajach.

program konferencji