Nowe materiały szkoleniowe dla studentów i wykładowców

Przygotowaliśmy dla studentów oraz wykładowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach filmy instruktażowe, w których nasi użytkownicy mogą zapoznać się z platformą elearningową pod kątem poruszania się w systemie. Materiały zawierają opis podstawowych operacji, jakie powinny być wykonane w celu poprawnego zalogowania się do systemu, wyszukania materiałów szkoleniowych, czy też zapisania się na wybrane kursy.

Użytkownicy prowadzący zajęcia na platformie elearningowej mogą prześledzić kroki niezbędne do założenia nowego kursu w systemie, a także dodanie podstawowych aktywności do kursu, z których składa się każda jednostka kursowa. Wykładowcy mogą również zapoznać się z procesem ustawiania / zmiany klucza dostępu do swoich treści wykładowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repozytorium wideo-tutoriali.