Zawody SUM Wars 2023

Serdecznie zapraszamy 5-osobowe zespoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji Zawodów Symulacyjnych „SUM WARS 2023”, które odbędą się dnia 17 marca 2023 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM w Katowicach-Ligocie  (w przypadku zgłoszenia się więcej niż 5 zespołów przeprowadzone będą eliminacje dnia 3 lutego 2023 r. (w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu, Plac Dworcowy 3, Zabrze).

Podobnie jak w poprzednich latach zawody będą polegać na rywalizacji między zespołami studentów w oparciu o symulacyjne scenariusze kliniczne z użyciem nowoczesnych symulatorów medycznych. Zespół, który zajmie I miejsce będzie reprezentował Uczelnię w Ogólnopolskich Zawodach Symulacji Medycznej w Warszawie.

Czas i miejsce eliminacji

3 luty 2023 Centrum Symulacji Medycznej SUM w Zabrzu, plac Dworcowy 3.

Czas i miejsce finału

17 marca 2023 Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM, Katowice – Ligota, ul. Medyków 8b.

Ważne terminy:

• Zgłoszenia do zawodów – do dnia 20.01.2023 włącznie.
  • Eliminacje do zawodów – 03.02.2023 od godziny 10:00 ( CSM Zabrze).
  • Finał zawodów – 17.03.2023 od godziny 13:00 (CDiSM Katowice-Ligota).

W celu rejestracji zespołu należy pobrać, wydrukować i wypełnić (i podpisać) dokumenty, następnie przesłać w formie skanu na adres mailowy: biuro.csm@sum.edu.pl, a oryginały dostarczyć  osobiście  lub drogą pocztową do pokoju 0/17 w CSM w Zabrzu (41-800), ul. Plac Dworcowy 3 .

Dokumenty i oświadczenia

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem symulacji pod numerem telefonu 32 208 88 09.

Uwaga!
W zawodach nie mogą uczestniczyć osoby posiadające tytuły zawodowe lekarza, lekarza – dentysty, pielęgniarki, położnej oraz ratownika medycznego. Szczegóły dostępne w regulaminie zawodów.