Sala 113 (Aula)
- 6.05.2024 8:30 – 11:00: test International Pathophysiology
- 6.05.2024 15:30 – 17:00: Historia medycyny, rok I, gr. 11, WNMK
- 6.05.2024 17:15 – 18:45: Historia medycyny, rok I, gr. 12, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 15:30: Chirurgia, rok VI, gr. 3, WNMK
- 10.05.2024 11:15 – 12:45: Genetics II, year 3rd, FMS
Sala 114 (Aula)
- 6.05.2024 15:30 – 16:15: Anatomia, rok I st. I, WNoZK, Fizjoterapia, Elektroradiologia, Zaliczenie, I termin, I tura
- 8.05.2024 8:00 – 10:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 1, WNMK
(LIC114) - 10.05.2024 17:00 – 17:45: Anatomia, rok I st. I, WNoZK, Fizjoterapia, Zaliczenie, I termin, I tura
- 10.05.2024 18:00 – 18:45: Anatomia, rok I st. I, WNoZK, Fizjoterapia, Zaliczenie, I termin, II tura
- 13.05.2024 11:00 – 12:00: zwiedzanie Uniwersytet Trackiego, Stara Zagora
Sala 106
- 6.05.2024 8:00 – 15:30: Chirurgia, rok VI, gr. 3, WNMK
- 7.05.2024 9:00 – 11:15: Genetyka II, rok IV, gr. 1A, 1B, WNMK
- 7.05.2024 11:30 – 13:45: Genetyka II, rok IV, gr. 1A, 1B, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 8:45: Genetyka II, rok IV, gr. 1, WNMK
- 8.05.2024 9:00 – 12:00: Genetyka II, rok IV, gr. 1A, 1B, WNMK
Sala 107
- 6.05.2024 8:30 – 12:15: Diagnostyka obrazowa i anatomia radiologiczna, rok I, gr. 7, WNMK
- 6.05.2024 12:30 – 16:15: Diagnostyka obrazowa i anatomia radiologiczna, rok I, gr. 19, WNMK
- 7.05.2024 9:30 – 10:15: Patofizjologia, rok III, gr. 10, WNMK
- 7.05.2024 10:15 – 12:30: Patofizjologia, rok III, gr. 10, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna II, rok V, gr. 5, WNMK
Sala 108
- 6.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 6.05.2024 11:45 – 15:30: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 8.05.2024 12:30 – 14:30: wizyta ZEA
- 9.05.2024 9:00 – 15:00: Medical psychology and communication skills in health care, year 2nd, FMS, EU
- 11.05.2024 8:00 – 11:45: Stany zagrożenia życia w położnictwie i ginekologii – Intensywny nadzór położniczy, rok II st.II, gr. Z1, WNOZK, Położnictwo, s. niestacjonarne
Sala 111
- 6.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 6.05.2024 11:45 – 15:30: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 7.05.2024 8:30 – 10:45: ZDALNIE Psychologia lekarska i komunikacja w opiece zdrowotnej, rok II, gr. 4, WNMK
- 7.05.2024 10:45 – 13:00: ZDALNIE Psychologia lekarska i komunikacja w opiece zdrowotnej, rok II, gr. 9, WNMK
- 7.05.2024 13:00 – 15:15: ZDALNIE Psychologia lekarska i komunikacja w opiece zdrowotnej, rok II, gr. 16, WNMK
Sala 112
- 10.05.2024 10:00 – 12:00: Oprowadzanie po CDiSM
- 18.05.2024 8:00 – 16:00: Studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia
- 19.05.2024 8:00 – 16:00: Studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia
- 23.05.2024 8:00 – 15:00: Dni Otwarte WNMK
- 1.06.2024 8:00 – 16:00: Studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia
Z boku przygotować stoliki na poczęstunek kawowy, udostępnić naszą zastawę
Sala 117
- 6.05.2024 9:30 – 10:15: Patofizjologia, rok III, gr. 10, WNMK
- 6.05.2024 10:15 – 12:30: Patofizjologia, rok III, gr. 10, WNMK
- 7.05.2024 9:00 – 11:15: Genetyka II, rok IV, gr. 1C, 1D, WNMK
- 7.05.2024 11:30 – 13:45: Genetyka II, rok IV, gr. 1C, 1D, WNMK
- 8.05.2024 9:00 – 12:00: Genetyka II, rok IV, gr. 1C, 1D, WNMK
Sala 201
- 6.05.2024 8:00 – 11:45: Fizjologia, rok II, gr. 11, sekcja 21, 22, WNMK
- 6.05.2024 12:00 – 15:45: Fizjologia, rok II, gr.17, sekcja 33, 34, WNMK
- 10.05.2024 8:00 – 14:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 2, WNMK
- 11.05.2024 9:00 – 18:00: Badania USG w ramach IX Śląskiej Konferencji Seksuologicznej
parawan i leżanka/ po 1 na salę
sprzęt USG zostanie dostarczony we własnym zakresie - 13.05.2024 11:00 – 12:00: zwiedzanie Uniwersytet Trackiego, Stara Zagora
Sala 204
- 8.05.2024 10:15 – 14:00: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 1, WNMK
- 10.05.2024 10:00 – 12:00: Oprowadzanie po CDiSM
- 11.05.2024 8:00 – 11:45: Stany zagrożenia życia w położnictwie i ginekologii – Intensywny nadzór położniczy, rok II st.II, gr. Z1, WNOZK, Położnictwo, s. niestacjonarne
- 11.05.2024 12:00 – 15:45: Stany zagrożenia życia w położnictwie i ginekologii – Intensywny nadzór położniczy, rok II st.II, gr. Z2, WNOZK, Położnictwo, s. niestacjonarne
- 12.05.2024 8:00 – 11:45: Stany zagrożenia życia w położnictwie i ginekologii – Intensywny nadzór położniczy, rok II st.II, gr. Z5, WNOZK, Położnictwo, s. niestacjonarne
Sala 206
- 10.05.2024 10:15 – 13:15: Pediatria III, rok V, gr. 11, WNMK
- 13.05.2024 11:00 – 12:00: zwiedzanie Uniwersytet Trackiego, Stara Zagora
- 17.05.2024 10:15 – 13:15: Pediatria III, rok V, gr. 15, WNMK
- 21.05.2024 10:00 – 14:30: Pediatria, rok VI, gr. 7, WNMK
- 23.05.2024 13:00 – 15:00: Oprowadzanie po CDiSM w ramach Dni Otwartych WNMK
Sala 208
- 6.05.2024 8:30 – 13:00: Choroby wewnętrzne I, rok III, gr. 7, WNMK
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Fizjologia, rok II, gr. 6, sekcja 11, WNMK
- 7.05.2024 12:00 – 15:45: Fizjologia, rok II, gr. 19, sekcja 37, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 11:45: Fizjologia, rok II, gr. 5, sekcja 9, WNMK
- 8.05.2024 12:00 – 15:45: Fizjologia, rok II, gr. 2, sekcja 3, WNMK
Sala 210
- 6.05.2024 8:30 – 13:00: Choroby wewnętrzne I, rok III, gr. 7, WNMK
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Fizjologia, rok II, gr. 6, sekcja 12, WNMK
- 7.05.2024 12:00 – 15:45: Fizjologia, rok II, gr. 19, sekcja 38, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 11:45: Fizjologia, rok II, gr. 5, sekcja 10, WNMK
- 8.05.2024 12:00 – 15:45: Fizjologia, rok II, gr. 2, sekcja 4, WNMK
Sala 211
- 6.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 6.05.2024 11:45 – 15:30: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 12:30: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych, rok II, gr. 11, WNMK
- 9.05.2024 8:00 – 12:30: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych, rok II, gr. 14, WNMK
- 10.05.2024 8:00 – 14:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 2, WNMK
Sala 213
- 6.05.2024 8:30 – 13:00: Choroby wewnętrzne I, rok III, gr. 7, WNMK
- 10.05.2024 8:00 – 14:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 2, WNMK
- 13.05.2024 8:30 – 13:00: Choroby wewnętrzne I, rok III, gr. 3, WNMK
- 17.05.2024 8:00 – 14:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 3, WNMK
- 20.05.2024 8:30 – 13:00: Choroby wewnętrzne I, rok III, gr. 1, WNMK
Sala 219
- 6.05.2024 8:30 – 12:15: Fakultet: Nozopedagogika, rok I, gr. 19, WNMK
- 6.05.2024 15:00 – 19:30: BLS, rok VI, gr. 10 A, B, WNMK
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 8.05.2024 8:00 – 12:30: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych, rok II, gr. 11, WNMK
- 9.05.2024 9:00 – 12:45: Medycyna ratunkowa, rok V, gr. 15, WNMK
Sala 220
- 6.05.2024 8:00 – 13:15: Chirurgia I, rok III, gr. 13, WNMK
- 6.05.2024 15:00 – 19:30: BLS, rok VI, gr. 10 C, D, WNMK
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 8.05.2024 10:15 – 14:00: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 1, WNMK
- 9.05.2024 8:00 – 12:30: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych, rok II, gr. 14, WNMK
Sala 221
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 11.05.2024 9:00 – 18:00: Badania USG w ramach IX Śląskiej Konferencji Seksuologicznej
parawan i leżanka/ po 1 na salę
sprzęt USG zostanie dostarczony we własnym zakresie - 21.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 14, WNMK
- 27.05.2024 9:30 – 13:15: Chirurgia II, rok IV, gr. 4C, WNMK
- 28.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 8, WNMK
Sala 222
- 6.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 6.05.2024 11:45 – 15:30: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 7, WNMK
- 7.05.2024 8:00 – 11:45: Medycyna rodzinna, rok II, gr. 12, WNMK
- 10.05.2024 8:00 – 14:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 2, WNMK
- 11.05.2024 9:00 – 18:00: Badania USG w ramach IX Śląskiej Konferencji Seksuologicznej
parawan i leżanka/ po 1 na salę
sprzęt USG zostanie dostarczony we własnym zakresie
Sala 223
- 10.06.2024 7:00 – 20:00: OSCE, Techniki położnicze i prowadzenie porodu, rok III st.I, WNoZK, Położnictwo, I termin
- 11.06.2024 7:00 – 20:00: OSCE, Techniki położnicze i prowadzenie porodu, rok III st.I, WNoZK, Położnictwo, I termin
- 14.06.2024 7:00 – 20:00: OSCE, Techniki położnicze i prowadzenie porodu, rok III st.I, WNoZK, Położnictwo
- 17.06.2024 7:00 – 20:00: OSCE, Techniki położnicze i prowadzenie porodu, rok III st.I, WNoZK, Położnictwo