Standaryzowany/Symulowany Pacjent poszukiwany! Ogłaszamy nabór uzupełniający do „Programu Standaryzowanego/Symulowanego Pacjenta”.

NABÓR ZAKOŃCZONO

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach rozpoczyna nabór uzupełniający do II etapu wdrażania nowatorskiego „Programu Standaryzowanego/Symulowanego Pacjenta”. Poszukujemy kobiet w przedziale wiekowym 18 – 45 lat.

Głównym celem projektu jest  wsparcie procesu kształcenia studentów,  poprzez włączenie Pacjentów Standaryzowanych/Symulowanych do zajęć symulacyjnych, ćwiczeń oraz egzaminów praktycznych.

Udział osoby-aktora lub amatora, który umiejętnie odegra objawy  danej choroby, pozwoli  studentom na rozwój kompetencji zarówno medycznych, jak  i komunikacyjnych.

Kto może zostać Pacjentem standaryzowanym/symulowanym?

Do współpracy zapraszamy kobiety, z przedziału wiekowego 18 – 45 lat,  które posiadają co najmniej średnie wykształcenie i mają zamiłowania aktorskie. Poszukujemy osób:

• empatycznych,
  • lubiących kontakt z młodymi ludźmi i pracę w zespole.
  • dyspozycyjnych oraz otwartych na rozwój,
  • które opanują swoją rolę zgodnie ze scenariuszem , ale będą również reagować w sposób kreatywny, stosownie do sytuacji i potrzeb sesji symulacyjnej,
  • wyrozumiałych i cierpliwych w trakcie prowadzenia przez studentów diagnostyki.

Oferujemy umowę – zlecenie i wynagrodzenie w wysokości 37 złotych brutto (za godzinę dydaktyczną zajęć)

Kontakt

Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia można uzyskać pod numerem 32 208 8772/ 208 8882 lub wysyłając maila na adres: biuro.cdism@sum.edu.pl

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: biuro.cdism@sum.edu.pl lub dostarczenie/przesłanie go w wersji papierowej do dnia 15 września 2019 roku na adres:

Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Medyków 8b

(z dopiskiem: „Program Standaryzowanego/Symulowanego Pacjenta”)

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej: www.cdism.sum.edu.pl

Załączniki/Wymagane dokumenty: