Webinar, konferencja internetowa – po raz pierwszy w SUM

Przeprowadziliśmy po raz pierwszy w Naszej Uczelni zdalne szkolenie internetowe w czasie rzeczywistym. Szkolenie obejmowało prezentację nowej platformy elearningowej, a także jej obsługę w zakresie rejestracji kursów, umieszczania materiałów szkoleniowych, prowadzenia testów elektronicznych czy też zarządzania zasobami systemu.

Usługa, którą uruchomiliśmy jest dostępna w ramach nowej platformy elearningowej, umożliwia komunikację w różnych konfiguracjach i wariantach, przykładowo: wykładowca-student, wykładowca-studenci, wykładowcy-studenci.

Przy użyciu nowego narzędzia wykładowcy mogą zdalnie prowadzić, współprowadzić zajęcia w czasie rzeczywistym dla grup studentów, prezentując przygotowane prezentacje, czy też udostępniając własny ekran komputera. Prowadzący zajęcia mogą udzielać głosu słuchaczom, prowadzić wspólnie zajęcia na jednym udostępnionym ekranie, komunikować się audio-wizualnie.

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prowadzonego szkolenia.