Zawody SUM Wars 2022

W związku ze zbliżającymi się finałami SUM WARS 2022, które odbędą się w dniu 21.03.2022 r. o godz. 12:00 w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, uprzejmie informujemy o możliwości udostępnienia sal wysokiej wierności w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach oraz Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu wszystkim zainteresowanym Zespołom, które zakwalifikowały się do finałów oraz chciałyby przećwiczyć i lepiej przygotować się do ostatecznych rozgrywek podczas SUM WARS 2022.

Terminy oraz godziny udostępnienia sal w CSM uzależnione będą od ich dostępności i należy je ustalać indywidulnie z Centrami. Zaznaczamy, że korzystanie z infrastruktury CSM będzie możliwe w godzinach 8:00-15:00 lub w godzinach późniejszych, pod warunkiem obecności Pracownika CSM na obiekcie. Centrum Symulacji zapewnia sale, ale nie przeprowadza szkoleń przygotowujących do Zawodów. Zachęcamy natomiast do indywidualnego kontaktu z Prowadzącymi lub Technikami Symulacji Medycznej, którzy będą chętni do pomocy w przygotowaniu Państwa do Zawodów. Ustalenia z Prowadzącymi lub Technikami Symulacji leżą po stronie Kierowników Zespołów.

W celu ustalenia terminu i zarezerwowania sal prosimy o kontakt:

1. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach pod nr tel. 32 208 8772 lub e-mail: cdism@sum.edu.pl,
  2. w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu pod nr tel. 32 208 8809 lub e-mail: csm@sum.edu.pl.